I-SC/APC iSimplex Fiber optic Loopback

Inkcazelo emfutshane:

● Ilahleko yokufaka ephantsi, ilahleko ephezulu yokubuya

● Umsebenzisi friendly, Ubungakanani Compact

● IJacket yePVC okanye yeLSZH

● Ipolishi yePC/UPC/APC

● Utshintshiselwano oluhle kunye nokuphindaphinda

● Thobela iTelcordia GR-326-CORE Specification

● I-100% ivavanywe ngokusebenzayo isiqinisekiso sokusebenza kunye nokuthembeka

● Iyahambelana ne-Fast Ethernet, iFiber Channel, i-ATM, kunye ne-Gigabit Ethernet

● Ifayibha G657.A1 ,G657.A2 Ungakhetha.0.9mm okanye 2.0mm


Iinkcukacha zeMveliso

Iithegi zeMveliso

Iimbonakalo

Iimodyuli zangasemva zeFiber Optic Loop zikwabizwa ngokuba ziiadaptha ze-optical loop back.

I-Fiber Optic Loop ngasemva yenzelwe ukubonelela nge-media ye-patch ye-return ye-fiber optic signal.

Ngokuqhelekileyo isetyenziselwa uvavanyo lwefayibha optic izicelo okanye ukubuyisela inethiwekhi.

Kwizicelo zovavanyo, isignali yeloopback isetyenziselwa ukufumanisa ingxaki.

Ukuthumela uvavanyo lokubuyela umva kwisixhobo senethiwekhi, enye ngexesha, bubuchule bokwahlula ingxaki.

Ngokufana neentambo zokuvala, i-fiber optic loop backs inokuba neentlobo ezahlukeneyo zebhatyi kunye nobubanzi bentambo, kwaye zinokuba nokupheliswa kunye nobude obahlukeneyo.

I-Fiber optic loop backs ine-compact design, kwaye ihambelana ne-Ethernet esheshayo, i-fiber channel, i-ATM kunye ne-Gigabit Ethernet.

Sikwabonelela ngeendibano zesiqhelo zeumqolo wefiber optic loop.iintlobo eziqhelekileyo ze-fiber optic loop backs zezi: i-SC fibre optic loop backs, i-FC fibre optic loop backs, i-LC fiber optic loop backs, i-MT-RJ i-fiber optic loop backs.

IFiber Optic Loop ngasemvaIintambo, ezineziqhagamshelo ezahlukeneyo ezibandakanya i-ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ njl

Fiber Loopback1
Fiber Loopback2

Usetyenziso

Uqhagamshelo lwezixhobo

I-Loopback yenethiwekhi

Uvavanyo lwamacandelo

Iiparamitha

Imowudi enye

Iimowudi ezininzi

I-OM3 10G

Uhlobo lwesiqhagamshelo

LC, SC, MT-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000

Uhlobo lwentambo

Intambo yeSimplex

Umbala webhatyi   

Lubhelu

OKANYE/GY/PP/BL

Aqua

BN/RD/PK/WH

Ilahleko yokuFaka

≤0.1dB

≤0.2dB

≤0.2dB

Buyisela Ilahleko

≥50dB(UPC)

/

/

Ukutshintshisana

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.2dB

Ukuphindaphinda (500 matings)

≤0.1dB

≤0.1dB

≤0.1dB

Tensile strength

≥5kg

Ubushushu bokusebenza

-20 ~ + 70ºC

Ubushushu boGcino

-40 ~ + 70ºC


  • Ngaphambili:
  • Okulandelayo:

  • Bhala umyalezo wakho apha kwaye uwuthumele kuthi

    Iindidi zeemveliso