IFiber Patch Cord

  • 2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

    2.0mm SX MM Fiber Optic Patch intambo

    I-FIBER OPTIC PATCH CORD-MM(OM2, OM3, OM4)

    Intambo yokubopha yintambo yefiber optic esetyenziselwa ukuncamathelisa isixhobo ukuya kwesinye kumzila womqondiso.Ngokuqhelekileyo, kukho iintlobo ezi-4 zokudibanisa: FC/SC/LC/ST.. 2types ferrule: PC, UPC.

    I-FC imele uQhagamshelwano oluZinzileyo.Ilungiswa ngendlela yezindlu zemibhobho enemisonto.Izihlanganisi zeFC ngokubanzi zakhiwe ngendlu yentsimbi kwaye zine-nickel-plated.

  • 3.0mm G652D Fiber Optic Patch cord

    3.0mm G652D Intambo yeFayibha Optic Patch

    Intambo yokubopha yintambo yefiber optic esetyenziselwa ukuncamathelisa isixhobo ukuya kwesinye kumzila womqondiso.Ngokwesiqhelo, kukho iintlobo ezi-4 zokudibanisa: FC/SC/LC/ST.. 3types ferrule: PC, UPC, APC...

    I-FC imele uQhagamshelwano oluZinzileyo.Ilungiswa ngendlela yezindlu zemibhobho enemisonto.Izihlanganisi zeFC ngokubanzi zakhiwe ngendlu yentsimbi kwaye zine-nickel-plated.

  • FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord

    I-FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch intambo

    Iimpawu ezilungileyo zoomatshini kunye nokusingqongileyo;

    Iimpawu ze-flame retardant ziyahlangabezana neemfuno zemigangatho efanelekileyo;

    Iimpawu zomatshini zejacket zihlangabezana neemfuno zemigangatho efanelekileyo;

    Ithambile, ibhetyebhetye, ivalwe ngamanzi, iyaxhathisa kwi-UV, kulula ukuyibeka kunye nokuqhekeka, kunye nokuhanjiswa kwedatha enkulu;

    Ukuhlangabezana neemfuno ezahlukeneyo zentengiso kunye nabathengi.