IFayibha Loopback

  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    I-SC/APC iSimplex Fiber optic Loopback

    ● Ilahleko yokufaka ephantsi, ilahleko ephezulu yokubuya

    ● Umsebenzisi friendly, Ubungakanani Compact

    ● IJacket yePVC okanye yeLSZH

    ● Ipolishi yePC/UPC/APC

    ● Utshintshiselwano oluhle kunye nokuphindaphinda

    ● Thobela iTelcordia GR-326-CORE Specification

    ● I-100% ivavanywe ngokusebenzayo isiqinisekiso sokusebenza kunye nokuthembeka

    ● Iyahambelana ne-Fast Ethernet, iFiber Channel, i-ATM, kunye ne-Gigabit Ethernet

    ● Ifayibha G657.A1 ,G657.A2 Ungakhetha.0.9mm okanye 2.0mm