IFayibha Fast Connector

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    I-FTTH SC/APC iMowudi enye yeFayibha yeFayibha yeNdlela eKhawulezayo eKhawulezayo yokuDityaniswa kweAdaptha yokuFakela iProjekthi yokuLahla iCable

    Isicelo:

    1. Iprojekthi yeFTTH iyasebenziseka
    2. Indawo iyafakeleka
    3. Ukukhawuleza, kulula, kuchanekile
    4. Isebenza kakuhle emalini
    5. Ephathekayo
    6. Ukufakela ngaphantsi kwemizuzu emi-2
    7. Ukuthembeka kunye nokusebenza okuphezulu kwe-optical
  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    I-FTTH SC / APC i-Optical Fast Connector

    Isidibanisi esikhawulezayo (esikwabizwa ngokuba yi " No-Polish Connector " , "Isidibanisi se-Pre-polish" okanye " Isidibanisi esikhawulezayo ") sisixhobo esilula ukuyifaka.Akukho sixhobo okanye ijig efunekayo.Yiyo yonke indawo kwi-250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / iCable Flat.

    I-Mechanical Field-Mountable Fiber Optic Connector (FMC) yenzelwe ukwenza lula uqhagamshelo ngaphandle komatshini wokudibanisa ukudibanisa.Esi sidibanisi yindibano ekhawulezayo efuna izixhobo zokulungisa ifayibha eziqhelekileyo kuphela: isixhobo sokukhulula intambo kunye nefiber cleaver.Isidibanisi samkela iTekhnoloji yeFiber Pre-Embeded ene-ceramic ferrule ephezulu kunye ne-aluminium alloy V-groove.Kwakhona, uyilo olucacileyo lwesigqubuthelo esisecaleni esivumela ukuhlolwa okubonakalayo.

    Ukusebenza okuphezulu, kulula ukuyisebenzisa i-fiber optic ye-mechanical connector.Ingasetyenziswa ngokubanzi kuqhagamshelo lwentambo ye-FTTH kunye ne-inter-connection