Ibhokisi yokuNyekisa iFayibha ye-Custermized

Inkcazelo emfutshane:

IFiber Optic DIN Rail Mounted Terminal Box yibhokisi yentsimbi uyilo olukhethekileyo oluza kutsalwa kuloliwe wedin.Ibhokisi ye-Din kaloliwe yokuphelisa ifayibha yamkela iphaneli enye eyimodyuli iyenza ilungele ukusetyenziswa kwefiber encinci yokubala ukuya kuthi ga kwimicu engama-24, kunye nepleyiti yeadaptha eyahlukeneyo (njenge-ST Simplex Adapter Plate, LC Simplex Adapter plate, LC Duplex Adapter Plate, SC Simplex Adapter Plate , SC Duplex Adapter Plate, FC Simplex Adapter Plate.Inkonzo OEM iyaxhaswa.Le ndawo ebiyelweyo yenza kube nokwenzeka ukwalathisa ukupheliswa okanye ukudityaniswa kwezahlulo kwiindawo ezincinci ezikhuselweyo.

Ibhokisi ye-DIN ye-Rail Fiber optic optic iyafumaneka ukuhanjiswa kunye noqhagamshelo lwe-terminal kwiindidi ezahlukeneyo zenkqubo ye-fiber optical, ngokukodwa ifanelekile kwi-mini-network terminal distribution, apho iintambo ze-optical, i-patch cores okanye i-pigtails ixhunyiwe.Zonke iibhokisi ze-Din Rail zinokugcwala ngokupheleleyo.


Iinkcukacha zeMveliso

Iithegi zeMveliso

Iimbonakalo

Ipleyiti yentsimbi epholileyo, ipeyinti yokutshiza ye-electrostatic.

Ifumaneka kwi-4, 6, 8, 12, 16, 24 cores.

Inokufakwa SC FC ST LC kunye nolunye uhlobo lwe-adapter.

Iradiyasi eyaneleyo yokugoba.

Uyilo olunengqiqo, ukhuseleko olulungileyo lwe-pigtail.

Kulula ukufaka kunye nokugcinwa.

Uqwalaselo izixhobo zokuqhobosha oluzenzekelayo.

Isakhiwo sohlobo lobungqina bothuli, ukufakela okuguquguqukayo, kulula ukuvula nokuvala.

I-din rail patch patch panel Idityaniswe nemisebenzi ye-fiber optical splicing, i-winding, ukugcinwa, ukuhanjiswa, njl.

Yamkela iNkonzo elungiselelweyo.efana nelogo yoshicilelo, umbala, imilo elungiselelweyo.

Fiber Termination Box02

Usetyenziso

Ifanelekile kwi-Pigtail, i-ribbon kunye ne-bunch cable idibanisa ukusabalalisa.

Isetyenziselwa i-Din-rail, izicelo ezixhonywe eludongeni.

Isetyenziswa kwi-FTTH, kwiTelecommunications, CATV njl.

Fiber Termination Box03
Fiber Termination Box04
Fiber Termination Box05
Fiber Termination Box06

Iiparamitha

Iimveliso

umzila kaloliweIbhokisi yokuNyekisa i-Optical

Uhlobo lwesiqhagamshelo

LC SC FC ST

Iicores

IFayibha ezi-4 ukuya kwiiFayibha ezingama-24

Uhlobo lwentambo

SM MM OM3 OM4

Izinto eziphathekayo

Intsimbi eqengqelekayo ebandayo

Umbala

MHLOPHE

Iphakheji

Ibhokisi yebhokisi

Amagama angundoqo eMveliso

Inkqubo yeGPON yefiber optic DIN Rail Terminal Box

Fiber Termination Box07







  • Ngaphambili:
  • Okulandelayo:

  • Bhala umyalezo wakho apha kwaye uwuthumele kuthi

    Iindidi zeemveliso