3.0mm G652D Intambo yeFayibha Optic Patch

Inkcazelo emfutshane:

Intambo yokubopha yintambo yefiber optic esetyenziselwa ukuncamathelisa isixhobo ukuya kwesinye kumzila womqondiso.Ngokwesiqhelo, kukho iintlobo ezi-4 zokudibanisa: FC/SC/LC/ST.. 3types ferrule: PC, UPC, APC...

I-FC imele uQhagamshelwano oluZinzileyo.Ilungiswa ngendlela yezindlu zemibhobho enemisonto.Izihlanganisi zeFC ngokubanzi zakhiwe ngendlu yentsimbi kwaye zine-nickel-plated.


Iinkcukacha zeMveliso

Iithegi zeMveliso

Intambo yokubopha yintambo yefiber optic esetyenziselwa ukuncamathelisa isixhobo ukuya kwesinye kumzila womqondiso.Ngokwesiqhelo, kukho iintlobo ezi-4 zokudibanisa: FC/SC/LC/ST.. 3types ferrule: PC, UPC, APC...

I-FC imele uQhagamshelwano oluZinzileyo.Ilungiswa ngendlela yezindlu zemibhobho enemisonto.Izihlanganisi zeFC ngokubanzi zakhiwe ngendlu yentsimbi kwaye zine-nickel-plated.

Iziqhagamshelo zeFC...

Fiber Optic Patch cord09

SC imele Subscriber Connector- injongo tyhala / tsala isidibaniso isimbo ngokubanzi.Sisikwere, iiletshi zesiqhagamshelo esingena-in kunye nentshukumo elula yokutyhala kwaye ifakwe isitshixo.

Iziqhagamshelo zeSC...

Fiber Optic Patch cord08

I-LC patch cord yintambo yefiber optic esetyenziselwa ukuncamathelisa isixhobo ukuya kwesinye kumzila womqondiso.I-LC imele iLucent Connector.Yifom encinci ye-fiber optic isidibanisi, isiqingatha sobukhulu be-SC.

Iziqhagamshelo zeLC...

Fiber Optic Patch cord00

I-ST imele iNgcebiso eNqobileyo- isidibaniso sesimbo sebhayonet esikhawulezayo.Izihlanganisi ze-ST ziyicylindrical kunye ne-twist lock coupling.Ziintlobo ze-push-in kunye ne-twist

Iziqhagamshelo ze-ST...

Fiber Optic Patch cord010

I-PC imele uQhagamshelwano loMnyama.Ngesiqhagamsheli sePC, iintsinga zimbini zidibana njengoko zisenza ngesidibanisi esisicaba, kodwa ubuso besiphelo bukhazimlisiwe ukuze bugobe kancinane okanye bungqukuva.Oku kuphelisa umsantsa womoya kwaye kunyanzelise imicu ukuba idibane

Fiber Optic Patch cord011

I-UPC imele i-Ultra Physical Contact.Ubuso besiphelo bunikwa ukupolishwa okwandisiweyo ukuze kugqitywe kakuhle umphezulu.Ezi ziqhagamshelanisi zihlala zisetyenziswa kwiinkqubo zedijithali, zeCATV, kunye neefowuni.

Fiber Optic Patch cord012

Iimbonakalo

Ukuthobela i-IEC, iTelcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, umgangatho

Ilahleko yokufaka ephantsi, ilahleko ephezulu yokubuyisela

Uqhagamshelo oluxineneyo oluphezulu, kulula ukusebenza

Ukuthembeka okuphezulu kunye nokuzinza

Ilungile ngokuphindaphinda kunye nokutshintshiselana

Isicelo

Izixhobo zokuvavanya

FTTX+LAN

Ifayibha ye-Optical CATV

Inkqubo yonxibelelwano yamehlo

Unxibelelwano ngocingo

Inkcazo

1. Ukucaciswa kweCable-buffered
Imbonakalo yeProfayile:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. IFayibha iParameter

INTO I-PARAMETER
Uhlobo lweFayibha G.652D
I-Mode Field Diameter 1310nm 9.2+0.4
1550nm 10.4+0.8
I-Cladding Diameter 125.0+1.0um
I-Cladding Non-Setyhula <=1.0 %
Imposiso yoXhobo lweNgxaki engundoqo <=0.6um
I-Coating Diameter 242+7
Ukwaleka Non-Setyhula <=6.0um
Imposiso yokuNxibelelaniso-yokugquma <=12.0um
ICable Cutoff Wavelength <=1260
I-Coefficient yokusasazwa 1310nm <=3.0 ps/(nm*km)
1550nm <=18ps/(nm*km)
Ubude bewavenge be-zero 1302 nm<= ƛo<=1322nm
Zero dispersion Slope 0.091 ps/(nm*km)
Ukusasazwa kweNdlela yePolarization(PMD) PMD Maximum Individual fiber <=0.2 ps/
Ixabiso leNxibelelwano yoYilo lwe-PMD <=0.08 ps/
Ukuthotywa (ubuninzi.) 1310nm <=0.36 db/km
1550nm <=0.22 db/km

3. Iiparamitha zeCable

INTO I-PARAMETER
Intambo yangaphandle Ububanzi bangaphandle 0.9/2.0/3.0mm ngokuzikhethela
Izinto eziphathekayo I-PVC
Umbala orenji
Intambo yangaphakathi Ububanzi bangaphandle 0.9mm isithinteli esiqinileyo
Izinto eziphathekayo I-PVC
Umbala Mhlophe (SX) Mhlophe & neOrenji(DX)
Ukuchasa Elula 100N
I-Duplex 200N
Amaxesha eziyobisi 500
Ubushushu bokusebenza -20~+60
Ubushushu boGcino -20~+60

4. Inkcazo yesiqhagamshelo

INTO I-PARAMETER
Uhlobo lwesidibanisi LC/UPC(APC),SC/UPC(APC), FC/UPC(APC), ST/UPC.Ukhetho
Imowudi yeFayibha Imowudi enye, G.652.D
Ubude bobude obusebenzayo 1310, 1550nm
Ubude bovavanyo 1310,1550nm
Ilahleko yokuFaka <=0.2db(PC & UPC) <=0.3db (APC)
Buyisela Ilahleko >=50db(PC & UPC).>=60Db (APC)
Ukuphindaphinda <=0.1
Ukutshintshelana <=0.2dB
Ukuqina <=0.2dB
Ubude beFayibha 1m,2m….. nabuphi na ubude obukhethwayo.
Ubude kunye nokunyamezela 10cm
Ubushushu bokusebenza -40C ~ +85C
Ubushushu boGcino -40C ~ +85C

5. Umfanekiso wereferensi

5.Image for reference


  • Ngaphambili:
  • Okulandelayo:

  • Bhala umyalezo wakho apha kwaye uwuthumele kuthi